Globex | Produkt

CREAM CHEESE, Philadelphia Original ~175 Gr

CREAM CHEESE Philadelphia Original 175 Gr Paketimi: 175 Gr Çmimi: 250 leke/cope Prodhuar: Itali E bërë me qumësht dhe krem ​​të vërtetë, shija e veçantë e freskët dhe kremoze e Philadelphia e bën atë një djathë të butë të shijshëm për ta shijuar e gjithë familja. Shije e freskët dhe e butë. Bërë me përbërës thjesht të mirë. Qumësht, krem, majë e kripës. Bëhet me qumësht të pasterizuar. Pa konservantë. I përshtatshëm për vegjetarianët.

Çmimi: 250.00 ALL