Globex | Produkt

ERZA, Borzilok 500 GR

Borzilok Paketimi: 500 gr Cmimi: 480 leke/qese Pershkrimi:Borziloku përdoret si erëz kuzhine. Përmban flavanoide me nivele të larta të beta karotenit, vitaminës A, luteinës, zeaksanthinës, si dhe minerale si hekuri, kalciumi, kaliumi , mangani, bakri, zinku dhe magnezi.

Çmimi: 480.00 ALL