Globex | Produkt

CREAM CHEESE, Philadelphia Original ~1.65 kg

Philadelphia Original Paketimi: 1.65 Kg Çmimi: 2200/cope Prodhuar: Itali E bërë me qumësht dhe krem ​​të vërtetë, shija e veçantë e freskët dhe kremoze e Philadelphia e bën atë një djathë të butë të shijshëm për ta shijuar e gjithë familja. Shije e freskët dhe e butë. Bërë me përbërës thjesht të mirë. Qumësht, krem, majë e kripës. Bëhet me qumësht të pasterizuar. Pa konservantë. I përshtatshëm për vegjetarianët.

Çmimi: 2200.00 ALL