Globex | Produkt

Scotti Extra 1kg

Scotti Extra 1kg Paketimi: 1kg/cope (1 koli = 10 cope) Prodhuar: Itali Cmimi: 180 leke/kg Riso Scotti "EXTRA" eshte nje oriz kokerr gjate i bardhe I pasur me fibra dhe proteina. Perdoret ne gatime te ndryshme me baze orizi.

Çmimi: 180.00 ALL