Globex | Produkt

Cokokrem Gran Tradizione Nocciola

Emertimi: Cokokrem Gran Tradizione Nocciola Perberesit: Sheqer, Yndyre te hidrogjenizuar, lajthi, qumesht pluhur skremuar, kakao pluhur pa yndyre, emulsifikues E322 lecitin luledielli, aromatizues. Mund te kete gjurme te frutave te thata. Pesha neto: 13 kg Prodhues: UNIGRA S.R.L Itali Mbahet fresket dhe te thate ne max 20 grade Cmimi: 530 leke/kg

Çmimi: 530.00 ALL