Globex | Produkt

Djath Kackavall me arra

Kackavall me arra Prodhuar: Itali Cmimi 1370 leke/kg Pershkrimi: Djathë i bërë me qumësht të papërpunuar lope, i aromatizuar me arra. Ka një strukturë kompakte, por të butë, shije të ëmbël dhe aroma e veçantë e qumështit të freskët, arrat përmirësojnë shijen.

Çmimi: 1370.00 ALL