Globex | Produkt

Cream cheese Philadelphia Original

Philadelphia Original Paketimi: 1.65 Kg Çmimi: 1700/cope Prodhuar: Itali E bërë me qumësht dhe krem ​​të vërtetë, shija e veçantë e freskët dhe kremoze e Philadelphia e bën atë një djathë të butë të shijshëm për ta shijuar e gjithë familja. Shije e freskët dhe e butë. Bërë me përbërës thjesht të mirë. Qumësht, krem, majë e kripës. Bëhet me qumësht të pasterizuar. Pa konservantë. I përshtatshëm për vegjetarianët. Për më shumë info na vizitoni në faqen tonë zyrtare globex.al ose në aplikacionet App Store/PlayStore . . . #food # #cheese #goudacheese #djath #gjerman #djathigjerman #djathAmmerländer #food #fast #fastfood #creperies #tasty #pic #instapic #yummy #djathibute #piceri #kreperi #shtëpi #mëishijshmi #djath #çertifikuar #djathiçertifikuar #zgjedhje #cedar #cheese #to #italianfood #italiancheese #tons #sustainability #environment #food #

Çmimi: 1700.00 ALL